Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 04.07.2022 do 10.07.2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30  
50 min

BODY BALL

Kasia Kania

Sala fitness

 
50 min

ZGRABNA SYLWETKA

Gosia Kamińska

Sala fitness

     
08:00          
50 min

JOGA

Iza Jonkowska

Sala fitness

 
08:30
50 min

BODY MIX

Ada Januszko

Sala fitness

50 min

MODELOWANIE SYLWETKI Z TAŚMAMI OPOROWYMI

Kasia Kania

Sala fitness

50 min

BRZUCH I POŚLADKI

Sylwia Jurasz

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

BODY BALL

Gosia Kamińska

Sala fitness

50 min

BRZUCH I POŚLADKI

Sylwia Jurasz

Sala fitness

   
09:00          
50 min

ZGRABNA SYLWETKA

Sylwia Jurasz

Sala fitness

 
09:30
50 min

BRZUCH I POŚLADKI

Ada Januszko

Sala fitness

50 min

PILATES

Kasia Kania

Sala fitness

50 min

AKTYWNY SENIOR

Dorota Szczypka

Sala fitness

50 min

PILATES

Gosia Kamińska

Sala fitness

50 min

PILATES

Sylwia Jurasz

Sala fitness

 
50 min

ZGRABNA SYLWETKA

Darina Lukyanhenko

Sala fitness

   
50 min

TRX

Kasia Wieczorek

Sala mała

     
10:00
50 min

AKTYWNA CIĄŻA

Sylwia Jurasz

Sala mała

   
50 min

AKTYWNA CIĄŻA

Sylwia Jurasz

Sala mała

 
50 min

POŚLADKI W OGNIU

Sylwia Jurasz

Sala fitness

 
16:00
50 min

BRZUCH JAK SKAŁA

Kasia Kania

Sala fitness

50 min

CAŁA TY

Kasia Wieczorek

Sala fitness

50 min

BRZUCH I POŚLADKI

Jola Biela

Sala fitness

50 min

MODELOWANIE SYLWETKI Z TAŚMAMI OPOROWYMI

Dorota Szczypka

Sala fitness

50 min

PILATES

Kasia Kania

Sala fitness

   
16:30        
50 min

DEEP WORK

Iza Jonkowska

Sala mała

   
17:00
50 min

MODELOWANIE SYLWETKI Z TAŚMAMI OPOROWYMI

Kasia Kania

Sala fitness

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Kasia Wieczorek

Sala fitness

50 min

SPALANIE I MODELOWANIE

Sylwia Jurasz

Sala fitness

50 min

STEP

Dorota Szczypka

Sala fitness

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Kasia Kania

Sala fitness

   
17:30    
50 min

PILATES

Dorota Szczypka

Sala mała

50 min

STRONG NATION

Basia Kania-Pilch

Sala mała

50 min

SPALANIE I MODELOWANIE

Sylwia Jurasz

Sala mała

   
18:00
50 min

PILATES

Gosia Kamińska

Sala fitness

50 min

SPALANIE I MODELOWANIE

Ewa Papla

Sala fitness

50 min

ZUMBA

Basia Kania-Pilch

Sala fitness

50 min

ZGRABNA SYLWETKA

Gosia Kamińska

Sala fitness

45 min

JĘDRNE CIAŁO

Magdalena Sordyl

Sala fitness

   
18:30
50 min

GRUBSZA SPRAWA

Gabrysia Krawczyk

Sala mała

 
50 min

GRUBSZA SPRAWA

Gabrysia Krawczyk

Sala mała

50 min

TRENING FUNKCJONALNY I ROLOWANIE

Dorota Szczypka

Sala mała

     
19:00
50 min

BODY BALL

Gosia Kamińska

Sala fitness

50 min

STRETCHING

Ewa Papla

Sala fitness

50 min

MEGA SPALANIE (Hit Facts)

Dorota Szczypka

Sala fitness

50 min

PILATES

Gosia Kamińska

Sala fitness

45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Sordyl

Sala fitness

   
19:30
50 min

DEEP WORK

Iza Jonkowska

Sala mała

 
50 min

TRX

Gabrysia Krawczyk

Sala mała

50 min

JOGA

Iza Jonkowska

Sala mała

     
19:45  
50 min

TRX

Gabrysia Krawczyk

Sala mała

ZASTĘPSTWO

         
20:00
50 min

PILATES

Gosia Kamińska

Sala fitness

 
50 min

STEP

Dorota Szczypka

Sala fitness

       
20:30
50 min

JOGA

Iza Jonkowska

Sala mała

           
← →